Projekty Zamknięte

KIS w BSSM Brzeg – kontynuacja 3 edycja

Projekt „KIS w BSSM Brzeg – kontynuacja 3 edycja” realizowany w partnerstwie z Brzeskim Stowarzyszeniem Chorych na SM ma na celu przyczynienie się do zwiększenia poziomu aktywności w obszarze społeczno – zawodowym a także przeciwdziałanie ubóstwu i wykluczeniu zawodowemu. Planowane działania są skierowane dla 30 osób zamieszkujących powiat brzeski i 6 gmin : Brzeg, Skarbimierz, Olszanka, Lubsza, Lewin Brzeski i Grodków.

Przed 30-tką, bez pracy i szkoły? Projekt rozwoju zawodowego na Opolszczyźnie dla Ciebie!

W partnerstwie z Brzeskim Stowarzyszeniem Chorych na SM realizujemy projekt, którego celem jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji oraz kompetencji 58 osób w wieku 15-29 lat, zamieszkujących województwo opolskie, prowadzące do podjęcia i utrzymania przez nich zatrudnienia. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2019 do 31 stycznia 2021.

Projekt stażowy „KIS w Gminie Krapkowice szansą na lepsze jutro!”

  • Prowadzisz firmę lub pracujesz w dziale HR firmy z okolic Krapkowic (woj. opolskie) i brakuje Ci personelu?
  • Potrzebujesz zatrudnić nowego pracownika, ale nie chcesz inwestować w przeszkolenie go lub myślisz o stażyście?
  • Szukasz pracownika produkcji, sprzątaczki lub pracownika administracyjnego, telemarketera, czy pomocy księgowej?

Zapoznaj się z naszym projektem i zgłoś się do nas – niezależnie od stanowiska znajdziemy dla Ciebie idealnego pracownika!

Projekt stażowy „Wyższe kwalifikacje szansą na sukces młodych”

Celem projektu „Wyższe kwalifikacje szansą na sukces młodych” jest wsparcie osób młodych poszukujących pracy, objęcie każdej z tych osób indywidualną opieką specjalistów i zdiagnozowanie istniejących problemów, które uniemożliwiają płynne poruszanie się po rynku pracy. Kolejnym krokiem w projekcie będzie zaopatrzenie beneficjenta w odpowiednią i konieczną do podjęcia zatrudnienia wiedzę poprzez realizację dobranych indywidualnie szkoleń zawodowych.

Projekt szkoleniowy „Język obcy i obsługa komputera – kluczowe kompetencje na opolskim rynku pracy”

Nasza partnerska organizacja Fundacja Rozwoju Regionów realizuje projekt „Język obcy i obsługa komputera – kluczowe kompetencje na opolskim rynku pracy”, którego celem jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 300 osób (180 kobiet, i 120 mężczyzn) powyżej 18 roku życia, zamieszkujących w województwie opolskim, którzy chcą nabyć podstawowe umiejętności językowe (j.angielski lub. j. niemiecki) lub nauczyć się podstawowej obsługi komputera. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt szkoleniowy „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer”

Celem projektu „Nie straszny nam obcy język, nie straszny nam komputer” jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 192 osób (96 kobiet i 96 mężczyzn) powyżej 18 roku życia, zamieszkujących w województwie opolskim, którzy chcą nabyć podstawowe umiejętności językowe (angielski lub niemiecki) oraz nauczyć się podstawowej obsługi komputera. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w okresie od 1 lipca 2017 do 30 września 2018.

Projekt stażowo-szkoleniowy „Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego”

Nasza partnerska organizacja Fundacja Rozwoju Regionów realizuje projekt „Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego”, którego celem jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 30 osób w wieku powyżej 30 roku życia, pozostających bez pracy (bezrobotnych, poszukujących pracy i nieaktywnych zawodowo) oraz zamieszkujących w województwie opolskim, prowadzące do podjęcia i utrzymania przez nich zatrudnienia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt stażowy „Koło ratunkowe – kompleksowy program wsparcia młodych i biernych zawodowo osób z Małopolski”

Celem projektu „Koło ratunkowe – kompleksowy program wsparcia młodych i biernych zawodowo osób z Małopolski” jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 24 osób w wieku 15-29 lat z grupy NEET, pozostających bez pracy i zamieszkujących w województwie małopolskim, prowadzące do podjęcia i utrzymania przez nich zatrudnienia. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w okresie od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2018.

Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i nieaktywnych/biernych zawodowo z województwa śląskiego

Wspólnie z naszą partnerską organizacją Fundacją Rozwoju Regionów realizujemy projekt „Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osóbbezrobotnych i nieaktywnych/biernych zawodowo z województwa śląskiego”, którego celem jest jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 70 osób w wieku od 30 roku życia, pozostających bez pracy (bezrobotnych i nieaktywnych/biernych zawodowo) i zamieszkujących w województwie śląskim, prowadzące do podjęcia i utrzymania przez nich zatrudnienia

Projekt stażowy „KIS w BSSM Brzeg – kontynuacja”

W partnerstwie z Brzeskim Stowarzyszeniem Chorych na SM realizujemy projekt „KIS w BSSM Brzeg – kontynuacja„, którego celem jest wzrost poziomu aktywności społeczno zawodowej i przeciwdziałanie ubóstwu oraz wykluczeniu zawodowemu. W projekcie weźmie udział 40 osób zagrożonych wykluczeniem, którzy poprzez działalność Klubu Integracji Społecznej zmienią swoje nastawienie wobec pozycji w społeczeństwie oraz udział pozwoli na uzyskanie umiejętności, kompetencji i kwalifikacji do aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym.